PROJEKTY GRAFICZNE

Wizytówka

Dostaniesz od Nas projekt dwustronnej wizytówki dla Twojej firmy, którą po akceptacji dostarczymy Tobie w formie PDF, PNG, JPEG. Przybliżony czas realizacji to 2-3 dni.

Cena od : 150 zł

Ulotka / Oferta

Ulotka, oferta, plakat, baner, katalog w wybranym przez Ciebie formacie. Dostarczamy Tobie w formie PDF, PNG, JPEG. Przybliżony czas realizacji to 2-5 dni.

Cena od : 250 zł

Logo

Tworzymy unikalne i nieszablonowe projekty graficzne odpowiadające za skuteczny i zapamiętywalny wizerunek rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych. Przybliżony czas realizacji to 4-7 dni.​

Cena od : 600 zł

Social Media

Projekt zdjęcia profilowego, zdjęcia w tle, postu, reklamy na Facebooka oraz Instagrama. Dostarczamy Tobie w formie PDF, PNG, JPEG. Przybliżony czas realizacji to 2-5 dni.

Cena od : 100 zł

Pozostałe projekty

Projekt graficzny papieru firmowego, teczki firmowej, Projekt torby, Projekt stopki maila i wiele innych. Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia projektu oraz po dokładną wycenę.

Cena od : 150 zł

Zdjęcia na stronę

Wyszukanie 10 ( lub więcej ) zdjęć o tematyce strony i zakup ( w rozmiarze XL) po wcześniejszej akceptacji klienta. Po zakupie otrzymujesz również licencję na wszystkie zdjęcia.

Cena od : 200 zł

Projekt strony internetowej

Po za projektami graficznymi tworzymy również strony internetowe. Skuteczna reklama w internecie przyciągnie nowych potencjalnych klientów.